Обновление ChipLoaderNG 3.7.0, подробнее тут: viewtopic.php?f=19&t=11442

Ланос з МеМЗ-307: чи може прошивка викликати перерозхід бензину?

Если у Вас вопросы по диагностике своего собственного автомобиля, то Вам сюда.

Модератор: chipsoft

Ответить
serhiiku
Сообщения: 2
Зарегистрирован: Пн ноя 06, 2023 2:09 am

Ланос з МеМЗ-307: чи може прошивка викликати перерозхід бензину?

Сообщение serhiiku » Вс дек 17, 2023 1:06 am

Добрий день, є у мене автомобіль Ланос, був 1.4 (МеМЗ-317), але двигун замінений попереднім власником на 1.3 (МеМЗ-307). Я купив його влітку, по трасі брав 8-9, по місту ще тоді не їздив.

Восени вже мною через сильний жер масла (літр на 500 км) замінені прокладка головки, сальники, кільця, ремені тощо, а ще раніше замінені свічки. Також замінені лямбда-зонд, котушка і датчик фаз.

Зараз мій велосипед зимує, а я їжджу машиною на роботу, і зустрівся з великим розходом по місту, в середньому 15 літрів (за місто не виїжджаю). Я завжди заправляюсь по 10 л звичайного 95-го на БРСМ і їду до першої білої поділки. Пробував UPG, великої різниці не було. Поїздки по місту - 5 км до роботи (3 світлофори) і з роботи 5 км, іноді 10, якщо ще їду в супермаркет. Намагаюся їздити плавно і спокійно

Прогріваю недовго, аби стрілка температури трохи зрушила з місця або стабілізувалися обороти двигуна. Заводиться зараз зимою з другого разу, якщо просто лише ключем заводити. На перший раз двигун глохне через декілька секунд. Якщо підгазовувати, то не глохне і після першого заводу. Коли декілька градусів вище нуля, то машина заводилася з першого разу лише з ключа, без підгазовки. Двигун працює рівно і стабільно, помилок OpenDiag не показує. Підтікань теж не видно.

Чи може бути причиною такого розходу те, що прошивка мого блоку Мікас 10.3 (TF6990-141101001 || 2008 01 28 M113092TF142032) залишилася ще для двигуна 1.4 (МеМЗ-317)? Якщо так, то як перевірити, чи прошивка оновлена або хто може це зробити (я в Луцьку)?

Що ще, на вашу думку, варто перевірити, щоб знайти причини такого великого розходу, і в якому порядку? Дякую за відповіді.

vldp
Сообщения: 1498
Зарегистрирован: Вт фев 21, 2006 8:26 pm
Откуда: Харьковская обл.

Re: Ланос з МеМЗ-307: чи може прошивка викликати перерозхід бензину?

Сообщение vldp » Вс дек 17, 2023 4:22 pm

Навіть якщо ви будете розповідати про ваш автомобіль цілий день,
і навіть фото викладите - це ні про що не говорить і не несе ніякої
інфамації яка б допомгла усунути несправність вашого авто.
Шукайте в вашому регіоні майстра який зможе вам зробити якісну
діагностику та "розложити все по полочкам".
Це не той випадок коли можна давати корисні поради через інтернет...

Аватара пользователя
Ivanovich-ukr
Сообщения: 26
Зарегистрирован: Пн янв 05, 2015 10:18 pm
Откуда: Хм.обл м.Красилів

Re: Ланос з МеМЗ-307: чи може прошивка викликати перерозхід бензину?

Сообщение Ivanovich-ukr » Вс дек 17, 2023 9:07 pm

Так може.
Ви це хотіли почути?
Налаштування нестандартних моторів:турбо,дроселя. телО977І74ІО5

serhiiku
Сообщения: 2
Зарегистрирован: Пн ноя 06, 2023 2:09 am

Re: Ланос з МеМЗ-307: чи може прошивка викликати перерозхід бензину?

Сообщение serhiiku » Вс дек 17, 2023 10:06 pm

Дякую. Отже, я зрозумів, що після заміни мотора з 1.4 на 1.3 треба ще прошивати Мікас. У мене ELM-ка нормально підключається до Мікаса. Чи можу я з її допомогою побачити, чи був перепрошитий мій ЕБК на двигун 1.3? Чи, можливо, хтось може це зробити?

vldp
Сообщения: 1498
Зарегистрирован: Вт фев 21, 2006 8:26 pm
Откуда: Харьковская обл.

Re: Ланос з МеМЗ-307: чи може прошивка викликати перерозхід бензину?

Сообщение vldp » Пт дек 22, 2023 9:41 pm

Треба з ЕБУ прошивку прочитати тоді в редакторі подивитись.
В деяких випадках можливо по паспортних ідентифікаторах,
але на цих авто це скоріше виключення, чим так.

Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 49 гостей